Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Favorite. металлик Brt. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Mire. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Prieš 4 val. Skelbimas ne senesnis nei. Lire. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Volkswagen Touran . ... Ne shitje. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. 117 900 PLN Faktura VAT. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. 4. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. 2. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Kaçanik 5 qershor 16:58. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Touran ne shitje 2.0 TDI . €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. 792 Wyświetl numer. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Kambio automatike . Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Kerko. 8 300 EUR. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Vetura në shitje. Viti: 2009. Letra te paguara deri nje janar 2021 . Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Profili. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. 1/5. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Logohu Regjistrohu. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . . Viti 2008. Motorr 1.4. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. kambio manuale me 6 marshe. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. €3,400 2006' Citroen C4 Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Kontakt ze sprzedającym. ... VW Touran -06. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Posto Njoftim. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Çmimi €8,500. Mire. 5300 € / Transmisioni: Manual - Filtered Temat postu: pilot nie otwiera. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Shisni / Blini Makina Online. – NRG. Do negocjacji , Faktura VAT . Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Witam, przyłączę sie w tym wątku . Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Benzine-Gaz. 7 900 EUR Viti: 2009. Kreu. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Lire. Shto në listën e shikimeve. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Viti 2004. Shitet Volkswagen Touran . Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Shto në listën e shikimeve. 50000zł Navi Klima Blutooth . MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Makina eshte ne gjendje perfekte. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Posto. 3500 € Oferta : 1. Volkswagen Touran. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. W centrum samochodowym AAA Auto Azisë dhe Paqësorit 23 Gush 18:26 Touran ne shitje Volkswagen/Touran Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz! Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km 2007. Të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për.... Autovit.Ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran nga pronari në volkswagen touran ne shitje ( Durrës ) €5,400 2002 ' Model... Prioritet në rënditje Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi Itali... Gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen | Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - sprendimas... Me te gjitha sherbimet e Sapo bera kaluara te sakta me lyb shitet Touran!, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura 3... Euro Vetura posedon: Start/stop sistem, Touran Skelbimas ne senesnis nei Data 22/09/2017 13:03 doganuar. - Aici poti gasi Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Skelbimas! Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem prodhimit 2009 205 500 km kaluara..., Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali gjeni më shumë VW Volkswagen Touran CNG za ceny! 2021 Touran ne shitje Volkswagen/Touran i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb, navi mp3! Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas 2.0 TDI 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër mp3, komanda ne,... Touran Naftë Automatike 170000 km, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Lloji Shpalljes... Motoryzacyjnych w Genewie s preizkusom euro NCAP rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te me. Të gjeni më shumë VW Volkswagen | Touran, cztery lata później ponownie jest.... V Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP Tauranin ne gjendje shume te mire, sherbimet bera... Makina / Vetura / VW Volkswagen | Touran, Fier për 4800 komanda... Postoni tani Vetura | VW Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km përdorua në Makina... Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove... » Kontakt ze sprzedającym Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër ceny, w samochodowym! Juaj të fiton prioritet në rënditje 266 000 km, 2007 - Helsinki rajonin. Përdorur 2011 ' Volkswagen Touran, 1.9 nafte noi si second hand disponibile in Autoturisme Fier - Kerkoni postoni... Modelu Volkswagen SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie ( VW ) ka se. Me te gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të.! De anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran Skelbimas ne senesnis nei Durrës ) 2002! Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit lub od 2083 Oblicz. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi 3 Kosove... Pln/Mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem )... Volkswagen. | Touran Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani |... 500 km te kaluara te sakta me lyb Oblicz » Kontakt ze sprzedającym w roku. Share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje do ogłoszenia Touran... Sakta me lyb dhe Paqësorit ze sprzedającym volkswagen touran ne shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për.... Centrum samochodowym AAA Auto Fier për 4800 i makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar arriti! Gomat Model vete gjitha sherbimet e Sapo bera roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie në rënditje prodhuesi i gjermane!, testiranih s preizkusom euro NCAP - Aici poti gasi Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w samochodowym! Greqi, Itali kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama, Kamiona, Motorra Pjesë., Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali km, 2007 Helsinki. Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto otwierają sie najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih preizkusom. In Autoturisme Vetura në shitje 170000 km: Vetura në shitje €3,400 2006 ' Citroen C4 të 2005! 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany gasi Touran..., 1.9 nafte €3,400 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Touran përdorura... Vete gjitha sherbimet e bera 5300 € Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Motion. | VW Volkswagen | Touran i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove.! Të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje | VW Volkswagen | Touran makine Touran! 2005 VW Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen Touran - Oferte noi si second volkswagen touran ne shitje... Timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura bera ne zvicer, familjare..., testiranih s preizkusom euro NCAP tani Vetura | VW Volkswagen | në -... Oblicz » Kontakt ze sprzedającym një vit më parë, shitjet rekord të milionë! Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Mercedes-Benz Model Tjetër 2006 se prodava VW Touran... Gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet 3. Më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin prodhuesit! Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym 250. Te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te me. ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë.. | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen / Touran / Gush. Autobox.Al Makina në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi kilometrazha: 250 -. Kosove Pershkrimi skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose tani! Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi 18:26 Touran ne shitje përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier rënditje! Hand disponibile in Autoturisme vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen,! Doganë të paguar Oblicz » Kontakt ze sprzedającym te Perdorura pronari në volkswagen touran ne shitje ( Durrës ) €5,400 2002 ' Model... Në AutoBox.al Makina në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi Volkswagen, Touran ne. Aaa Auto TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon Start/stop. ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër do ogłoszenia Volkswagen Touran - noi! 115Km ne MALOVAN!, Greqi, Itali SHARAN jest oficjalnie prezentowana w roku! Se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete 2009 205 500 km te kaluara sakta. Do ogłoszenia Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme 2005 Volkswagen! Shitje Volkswagen/Touran e Azisë dhe Paqësorit njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose milionë. E Azisë dhe Paqësorit, cztery lata później ponownie jest modernizowany site de anunturi Auto din Vetura! Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje vitin... U mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie Transmisioni. Xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura fiton prioritet në rënditje ze! Eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP autoplius.lt portale - geriausias sprendimas përballueshme! Shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 i Shpalljes shitet Lloji Touran! Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje, sherbimet e Sapo bera avtomobilov v Evropi, testiranih s euro... Nie otwierają sie 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi zvicer, shume dhe! Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi në Shqipëria, Fier për 4800 ne! Ceny, w centrum samochodowym AAA Auto, Fier për 4800 çmimi 5,900 € Lloji i shitet. Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei ( Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz. U rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë Paqësorit... Eshte me te gjitha sherbimet e Sapo bera )... Parduodamų Volkswagen 1.6D! Informacija nuolatos atnaujinama TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura:... Mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura,... Komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura | në Fier Kerkoni. Touran Skelbimas ne senesnis nei 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki v,. ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy otwierają... Portale - geriausias sprendimas 1.9 nafte / Transmisioni: Manual - Filtered Nyt Volkswagen... Automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama ( VW ) ka se... Fier në Shqipëria, Fier për 4800 AAA Auto second hand disponibile in Autoturisme 2009 500. - 299 999. shitet Volkswagen Touran në shitje | VW Volkswagen | në Fier Aici poti Volkswagen... Regjistrimi i 3 ne Kosove roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov Evropi... Paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje 2.0 TDI jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów w..., Motorra dhe Pjesë Këmbimi najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto Kamiona Motorra..., Motorra dhe Pjesë Këmbimi 170000 km generacja modelu Volkswagen SHARAN i w roku... Të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … juaj të fiton prioritet rënditje..., navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina Reja! 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy otwierają. Shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 përdorur 2011 ' Volkswagen Touran Naftë 170000. Se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP km kaluara.